Aktualności

 • Intel Extreme Masters 2024

  Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie E-sportu. Legendarny, katowicki Spodek po raz kolejny wypełnił się fanami Counter Strike. Zostaliśmy zaproszeni przez naszego niemieckiego partnera do zaprojektowania i wykonania kompleksowej oprawy efektów specjalnych całej imprezy. Ponad 30 wytwornic płomieni sięgających 10m, 28 wytwornic iskier o wysokości 5m oraz 10m i duża ilość super mocnych dymiarek były bazą wszystkich pokazów. […]

 • Nowy sprzęt już w magazynie!

  W nadchodzącym sezonie będziemy bazować na sprawdzonym sprzęcie więc powiększyliśmy nasze zasoby o kolejne maszyny do ognia, wytwornice iskier czy niskiego dymu. Ale poza maszynami, które już znacie, pojawiły się także nowe! Wśród nich są bardzo efektowne 18m wytwornice płomieni Power Flame, które tworzą ogromne kule ognia robiące na prawdę duże wrażenie! To znakomite rozwiązanie do […]

 • Ponad 700 realizacji w 2023!

  Za nami niezwykły rok, w którym zrealizowaliśmy ponad 700 niezależnych realizacji! Koncerty, festiwale, programy telewizyjne, wydarzenia sportowe, eventy firmowe, plany filmowe i reklamowe, prezentacje produktów… Realizacji było rekordowo dużo. Czasami dochodziło do 12 realizacji jednego dnia w 12 różnych lokalizacjach! Szczególne podziękowania należą się naszemu wspaniałemu zespołowi techników i realizatorów, którzy swoim doświadczeniem i zaangażowaniem są […]

 • Ruchome Laserbary

  Do naszego magazynu przybyło ponad 30 laserbarów, które tworzą rewelacyjny świetlny efekt. Każde urządzenie ma 6 głowic, które mogą się ruszać na boki w bardzo szerokim zakresie, dodatkowo cała belka może się także obracać wokół własnej osi. Dzięki temu otrzymujemy rozwiązanie mogące stworzyć promienie w wielu płaszczyznach. Ważnym elementem jest także unikatowa optyka tworząca wiązkę typu Fat Beam.

 • Męskie Granie 22

  Podczas całej tegorocznej trasy Męskiego Grania zapewniliśmy efekty sceniczne. Przemierzyliśmy cały kraj używając wytwornic płomieni, wytwornic baniek z dymem, dyszy Co2 tworzących efektowne słupy pary i zawsze na finał można było podziwiać wielkie chmury barwnego konfetti.

 • SUNRISE Festival 22

  Zaprojektowaliśmy, dostarczyliśmy i zrealizowaliśmy efekty na 5 scenach na największym festiwalu muzyki elektronicznej w Polsce. Użyliśmy 36 dyszy CO2, ponad 40 wytwornic płomieni, ponad 1000 ładunków pirotechnicznych, setki kilogramów konfetti i tysiące serpentyn.

 • AirBeat One

  Na zaproszenie kolegów z Belgii zapewniliśmy sprzęt i kompleksową realizację na trzech scenach jednego z największych niemieckich festiwali! Na każdej scenie były dysze CO2, płomienie, wytwornice iskier i duże ilości konfetti i serpentyn. Ponad to byliśmy odpowiedzialni za ponad 40 wytwornic ognia znajdujących się w scenografii na całym terenie Festiwalu.

 • Enrique Iglessias w Europie

  Praga, Łódź i Budapeszt – te trzy miasta odwiedził podczas mini-trasy Enrique Iglessias. W każdym z tych miejsc byliśmy odpowiedzialni za wszystkie efekty specjalne: dysze CO2, wystrzały konfetti, płomienie, wodospad iskier a także pokazy laserowe.

 • The World Club Dome

  Na zaproszenie kolegów z Niemiec zapewniliśmy sprzęt, obsługę i realizację Zombie Stage. Trzy dni niezwykłej imprezy, dziesiątki tysięcy uczestników i największe gwiazdy muzyki elektronicznej.

 • Speedway GP 22 – Warszawa

  Za nami kolejny Speedway Grand Prix na Stadionie Narodowym. 40 dyszy CO2 ustawionych wokół z podświetleniem, 44 wyrzutnie konfetti wokół stadionu, 16 wytwornic płomieni, 24 wytwornice iskier i ponad 750 ładunków pirotechnicznych dopełniło piękne sportowe widowisko.

 • ASOT 1000

  A State Of Trance z Arminem van Buurenem w roli głównej ponownie zawitał do Polski. Zapewniliśmy kompleksową obsługę efektów specjalnych podczas tego wydarzenia. Odpaliliśmy ponad 400 ładunków pirotechnicznych, a ponad to były w użyciu wytwornice płomieni, dysze CO2, konfetti, serpentyny i wodospad iskier.

 • Intel Extreme Masters “X”

  To już 10 edycja Intel Extreme Masters w Katowicach. Jesteśmy dumni, że mamy wkład w tą imprezę od 9 lat! Piękna scena, codziennie zsynchronizowane show będące połączeniem muzyki, świateł, video oraz efektów specjalnych robi duże wrażenie. W tym roku użyliśmy łącznie 50 wytwornic płomieni, 20 dyszy CO2, 24 wytwornic iskier, 100 ładunków pirotechniki scenicznej, 20 dymiarek […]