Aktualności

 • Ruchome Laserbary

  Do naszego magazynu przybyło ponad 30 laserbarów, które tworzą rewelacyjny świetlny efekt. Każde urządzenie ma 6 głowic, które mogą się ruszać na boki w bardzo szerokim zakresie, dodatkowo cała belka może się także obracać wokół własnej osi. Dzięki temu otrzymujemy rozwiązanie mogące stworzyć promienie w wielu płaszczyznach. Ważnym elementem jest także unikatowa optyka tworząca wiązkę typu Fat Beam.

 • Męskie Granie 22

  Podczas całej tegorocznej trasy Męskiego Grania zapewniliśmy efekty sceniczne. Przemierzyliśmy cały kraj używając wytwornic płomieni, wytwornic baniek z dymem, dyszy Co2 tworzących efektowne słupy pary i zawsze na finał można było podziwiać wielkie chmury barwnego konfetti.

 • SUNRISE Festival 22

  Zaprojektowaliśmy, dostarczyliśmy i zrealizowaliśmy efekty na 5 scenach na największym festiwalu muzyki elektronicznej w Polsce. Użyliśmy 36 dyszy CO2, ponad 40 wytwornic płomieni, ponad 1000 ładunków pirotechnicznych, setki kilogramów konfetti i tysiące serpentyn.

 • AirBeat One

  Na zaproszenie kolegów z Belgii zapewniliśmy sprzęt i kompleksową realizację na trzech scenach jednego z największych niemieckich festiwali! Na każdej scenie były dysze CO2, płomienie, wytwornice iskier i duże ilości konfetti i serpentyn. Ponad to byliśmy odpowiedzialni za ponad 40 wytwornic ognia znajdujących się w scenografii na całym terenie Festiwalu.

 • Enrique Iglessias w Europie

  Praga, Łódź i Budapeszt – te trzy miasta odwiedził podczas mini-trasy Enrique Iglessias. W każdym z tych miejsc byliśmy odpowiedzialni za wszystkie efekty specjalne: dysze CO2, wystrzały konfetti, płomienie, wodospad iskier a także pokazy laserowe.

 • The World Club Dome

  Na zaproszenie kolegów z Niemiec zapewniliśmy sprzęt, obsługę i realizację Zombie Stage. Trzy dni niezwykłej imprezy, dziesiątki tysięcy uczestników i największe gwiazdy muzyki elektronicznej.

 • Speedway GP 22 – Warszawa

  Za nami kolejny Speedway Grand Prix na Stadionie Narodowym. 40 dyszy CO2 ustawionych wokół z podświetleniem, 44 wyrzutnie konfetti wokół stadionu, 16 wytwornic płomieni, 24 wytwornice iskier i ponad 750 ładunków pirotechnicznych dopełniło piękne sportowe widowisko.

 • ASOT 1000

  A State Of Trance z Arminem van Buurenem w roli głównej ponownie zawitał do Polski. Zapewniliśmy kompleksową obsługę efektów specjalnych podczas tego wydarzenia. Odpaliliśmy ponad 400 ładunków pirotechnicznych, a ponad to były w użyciu wytwornice płomieni, dysze CO2, konfetti, serpentyny i wodospad iskier.

 • Intel Extreme Masters “X”

  To już 10 edycja Intel Extreme Masters w Katowicach. Jesteśmy dumni, że mamy wkład w tą imprezę od 9 lat! Piękna scena, codziennie zsynchronizowane show będące połączeniem muzyki, świateł, video oraz efektów specjalnych robi duże wrażenie. W tym roku użyliśmy łącznie 50 wytwornic płomieni, 20 dyszy CO2, 24 wytwornic iskier, 100 ładunków pirotechniki scenicznej, 20 dymiarek […]

 • LEGO Masters 21

  Kolejna seria burzenia budowli z klocków Lego zaliczona! Użyliśmy do tego specjalistycznych mikroładunków pirotechnicznych, które umieściliśmy w budowlach. Efekty stworzyliśmy zarówno dla edycji polskiej a także słowackiej i czeskiej.

 • Voice Of Poland 21

  Z dużą przyjemnością zrealizowaliśmy efekty sceniczne podczas tegorocznych występów na żywo w The Voice Of Poland. Użyliśmy wielokrotnie super wydajnych maszyn do ciężkiego dymu, dyszy CO2, wytwornic płomieni, linii ognia, wytwornic iskier czy wyrzutni konfetti. To wspaniałe, wymagające realizacje ale satysfakcja z nich jest ogromna!

 • Zimowa reklama McDonalds

  Prawie każdy widział zimową reklamę McDonalds z lodową restauracją. Można w niej zobaczyć także nasz wkład. Stworzyliśmy niski dym, który spowija pomieszczenia. Użyliśmy naszych unikatowych, bardzo wydajnych wytwornic niskiego dymu o regulowanym poziomie schładzania dymu. Tylko takie maszyny dały sobie radę w tak niskich temperaturach!