O nas


Liderzy zespołu

 • Darek Ogrodnik
  dyrektor zarządzający

  “Co do centymetra” – słyszą pracownicy z jego ust na montażach.
  Perfekcjonista, który nie przymknie oka na niedoróbkę albo prowizorkę.
  Wszystko musi być wykonane najlepiej jak tylko można. Co dzień wymienia z klientami kilkadziesiąt maili i wykonuje jeszcze więcej telefonów dopracowując elementy, dzięki którym na imprezach zawsze jesteśmy na czas i przygotowani na wszystko. Kilka lat doświadczenia w branży, kilkanaście lat zarządzania zespołem i wiele trudnych ale udanych negocjacji z Klientami daje gwarancję, że z nim się zawsze można dogadać.

 • Krzysiek Piekacz
  dyrektor działu technicznego, pirotechnik

  Osoba otwarcie uzależniona…od projektowania, lutowania i wymyślania nowych rozwiązań. To w jego głowie powstają wizje synchronizowanych pokazów, które następnie przelewa na język zrozumiały dla ognia, czarnego prochu i … płatków konfetti. =)
  Kilkanaście lat pracy na scenie, najpierw jako technik, później artysta, a następnie jako pirotechnik dało mu ogromne doświadczenie techniczne, oraz umiejętność odpowiedniego budowania dramaturgi podczas pokazów. U niego każdy pokaz kończy się “grande finale”.
  Na pierwszym miejscu zawsze stawia bezpieczeństwo uczestników.

  1. Nasze Doświadczenie

   Ponad 10 lat dynamicznego rozwoju firmy to setki zrealizowanych pokazów na bardzo zróżnicowanych imprezach zarówno tych wielkich – na stadionach czy halach, jak i małych – w hotelach, restauracjach i klubach.
   Tworzymy od 20 do 40 pokazów miesięcznie na terenie całej Polski, czasem realizując nawet 8 jednocześnie!
   Posiadamy największą ilość sprzętu w kraju, dzięki czemu dopasowujemy ilości i efekty do wizji reżysera i scenariusza imprezy, a nie scenariusz do możliwości sprzętu.
   Mamy także bogate doświadczenie w pracy z ekipami zagranicznymi.
   Nieustannie się rozwijamy, testujemy nowe rozwiązania i doskonalimy wypracowanestandardy cały czas podnosząc sobie poprzeczkę.

  Nasze Wartości

   • Indywidualne podejście

    Każdy klient jest dla nas ważny! Obsługujemy zarówno proste pokazy, jak i zapewniamy unikatowe rozwiązania dla bardziej wymagających.

   • Bezpieczeństwo pokazu

    Bezpieczeństwo przede wszystkim – sprzęt zabezpieczający efekty, dodatkowi technicy odpowiedzialni za obserwację efektów.

   • Efekty dopasowane do miejsca

    Sprawimy, że Twój pokaz będzie wyjątkowy! Dopasujemy efekty do zadanej przestrzeni – wysokości, kubatury, wymiaru sceny.

   • Efekty dopasowane do planu imprezy

    Duża baza sprzętu pozwala dopasować sprzęt do scenariusza, a nie scenariusz do sprzętu. Powiedz nam co chcesz zrobić, a my powiemy Ci jak.

   • Doświadczenie i profesjonalizm

    Nasi technicy mają za sobą wiele pokazów. Mamy wypracowane metody współpracy i komunikacji w trakcie pokazu, co zapewnia ich sprawną realizację.

   • Najlepszy sprzęt i materiały

    W pokazach wykorzystujemy niezawodny i atestowany sprzęt oraz materiały eksploatacyjne najwyższej jakości.

  Nasi niektórzy klienci