Brama Higieniczna


Nasza brama higieniczna opryskuje przechodzącą przez nią osobę bezpiecznym, atestowanym środkiem odkażającym, który likwiduje wirusy i bakterie.
Zastosowany środek, pochodzący od polskiego producenta, nie zawiera składników toksycznych ani alkoholu. Jego skład opiera się jedynie na naturalnych składnikach, a skuteczność w zwalczaniu wirusów i bakterii potwierdzają wyniki badań.
Nasza brama higieniczna to bezpieczny sposób ochrony przed wirusami i bakteriami, który może być stosowany na imprezach masowych, nagraniach telewizyjnych, targach, w biurach, firmach, sklepach, placówkach edukacyjnych, klubach fitness, kawiarniach, uczelniach, dworcach, a także wszystkich miejscach, gdzie, ze względu na wzmożony przepływ ludzi, potrzebna jest higienizacja.

Nasze bramy zostały użyte m.in. podczas nagrań programów The Voice Of Poland i Projekt Lady a także podczas dziesiątek imprez firmowych, streamingów, dni zdjęciowych do reklam i filmów oraz mini koncertów.   

Co wyróżnia naszą bramę ?
Przez lata naszej działalności obserwujemy zachowanie ludzi podcza imprez masowych oraz przepływ osób wewnątrz budynków. Kierując się doświadczeniem i obserwacjami, a także uwzględniając czynniki takie jak presję czasu i pośpiech, stworzyliśmy funkcjonalny produkt, który stanowi kompromis między skutecznością dezynfekcji, a uciążliwością stosowania. Kilkusekundowy oprysk ubrania i odsłoniętych części ciała skutkuje znacznym ograniczeniem obecności wirusów i bakterii.

Rozmiary bramy i konstrukcja zostały zaprojektowane tak, by nie blokowała ona przepływu osób w dużych skupiskach. Brak stopni i przeszkód utrudniających przejście pozwala na swobodny przejazd wózkiem inwalidzkim oraz bezproblemowe przejście osób z upośledzeniami fizycznymi.

Specyfikacja płynu :
specjalistyczny antywirusowy i antybakteryjny środek przeznaczony do odtłuszczania, czyszczenia i odkażania wszelkich powierzchni oraz mycia i dezynfekcji rąk
bezpieczny dla czyszczonych powierzchni oraz ludzkiej skóry
nie wysusza skóry
– jest w pełni biodegradowalny
– produkt wegański: posiada międzynarodowy certyfikat V-Label
NIE ZAWIERA : alkoholu, gliceroli, parabenów, silikonów, parafin, cerezyn, fosforanów, SLES, SLS, sztycznych barwników, substancji petrochemicznych, substancji pochodzenia zwierzęciego, soli czy olejków eterycznych.
NIE ZAWIERA substancji rakotwórczych.

Zgodnie z europejskimi normami niszczy wirusy otoczkowe :
Coronaviridae (wirusy powodujące zachorowanie na SARS, MERS, COVID-19), Floviridae (wirus Ebola), żółtej gorączki, HBV, HCV, HDV, rodzaju Herpes (HSV-1, HSV-2, ospy wietrznej, Epsteina-Barr, CMV), Paramyxoviridae (odry i świnki) Poxviridae (ospy prawdziwej), grypy, HIV, HTLV, wścieklizny i różyczki.

Oferujemy zarówno sprzedaż jak i wynajem bram.
Zapraszamy do kontaktu :
22 291 30 10
535 016 925
691 767 376
[email protected]